Xuping Jewelry Co., Ltd

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Ромашки з кристалами" - text_photo_image 0
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Емаль

199 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Декоративні квіткові підвіски" - text_photo_image 1
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

222 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Ромбові підвіски з перламутровими вставками" - text_photo_image 2
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Перламутр

290 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Квіткові підвіски" - text_photo_image 3
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

450 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Кристальні квіточки на дугах з ланцюжками" - text_photo_image 4
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

315 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Квіточки з колечками" - text_photo_image 5
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

277 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Кристальні квіточки з ланцюжками" - text_photo_image 6
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

416 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Фігурні петельки з цирконієм та перламутровим фарбуванням" - text_photo_image 7
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Перламутр

341 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Ромашки з цирконієм та перлами" - text_photo_image 8
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

668 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Сердечки" - text_photo_image 9
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

315 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Підвіски з кришталевих кілець" - text_photo_image 10
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

467 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Асиметричні зіркові підвіски" - text_photo_image 11
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

391 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Кристальні крапельки" - text_photo_image 12
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

492 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K пусети "Декоративні петельки з цирконієм" візерунок на один бік - text_photo_image 13
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

197 грн

Сережки Xuping QQMM колір Позолота 14K французький замок "Різні кільця з каменем Котяче око" - text_photo_image 14
Колір виробу:
Лимонний
Покриття:
Позолота 14K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

391 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Підвіски з прямокутників з кристалами" - text_photo_image 15
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

432 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Асиметричні підвіски замочок з ключиком" - text_photo_image 16
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

412 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Сердечки" - text_photo_image 17
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

250 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій французький замок "Зірки з перлинами" - text_photo_image 18
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

212 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Чорні кристальні зірки" - text_photo_image 19
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

290 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Декоративні серця" - text_photo_image 20
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

277 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети "Метелики" - text_photo_image 21
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

197 грн

Сережки Xuping QQMM колір Родій пусети-джекети "Романтизм з кристалами" - text_photo_image 22
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

366 грн

Каблучка Xuping колір Позолота 18K з кр-ми Swarovski "Кристал Erinite Shimmer" - text_photo_image 23
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Кристали Swarovski

240 грн

Завантажити ще 24 товарів
  1. 1
  2. ...
  3. 50
  4. 51
  5. 52
  6. 53
  7. 54
  8. ...
  9. 1113
Підписка на розсилкуПідпишись та отримай найсвіжіші новини та акції.