Xuping Jewelry Co., Ltd

Сережки Xuping Позолота 18K англійський замок «Візерунок з цирконієм і синіми кристалами» - text_photo_image 0
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

190 грн

Сережки Xuping Позолота 18K англійський замок «Кришталеві очі» 2 в 1 - text_photo_image 1
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

276 грн

Сережки Xuping Позолота 18K англійський замок «Трикутні підвіски з кристалами» - text_photo_image 2
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

270 грн

Сережки Xuping Позолота 18K замок-шпилька «Візерунок ланцюжок» - text_photo_image 3
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Без вставки

172 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Інкрустація кристалами» - text_photo_image 4
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

199 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Візерунок з кристалами» - text_photo_image 5
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

147 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Доріжки синіх кристалів» - text_photo_image 6
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

255 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Кристальні вставки» - text_photo_image 7
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

123 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Перлини» - text_photo_image 8
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

164 грн

Хіт продажу
Сережки Xuping Позолота 18K моно-кафа «Візерунок з кришталевими доріжками та зіркою» (1шт) - text_photo_image 9
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

147 грн

Сережки Xuping Позолота 18K підвіски на колечках «Очі з чорними кристалами» - text_photo_image 10
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

272 грн

Сережки Xuping Родій англійський замок «Візерунок з інкрустацією кристалами» - text_photo_image 11
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

216 грн

Сережки Xuping Родій колечка «Візерунок з кристалами» - text_photo_image 12
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

121 грн

Сережки Xuping Родій колечка «Візерунок з кристалами» - text_photo_image 13
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

134 грн

Сережки Xuping Родій колечка «Декоративний візерунок з кристалами» - text_photo_image 14
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

113 грн

Сережки Xuping Родій пусети «Метелики з кристалами» - text_photo_image 15
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

536 грн

Сережки Xuping Родій пусети «Сердечка» - text_photo_image 16
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

281 грн

Браслет Xuping M&L Колір 18K «Ланцюжок з підвісками» довжина з доп.ланцюжком 17-21см х 5мм - text_photo_image 17
Довжина браслета:
17,17.5,18,18.5,19,19.5,20,20.5,21
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Без позолоти
Серія:
M&L

147 грн

Браслет Xuping M&L Колір 18K «Три кристали» довжина 19см х 7-10мм - text_photo_image 18
Довжина браслета:
19
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Без позолоти
Серія:
M&L

259 грн

Браслет Xuping M&L Колір 18K «Чорні кристали з бантиками» довжина з дод.ланцюжком 18-21см х 7-8мм - text_photo_image 19
Довжина браслета:
18,18.5,19,19.5,20,20.5,21
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Без позолоти
Серія:
M&L

335 грн

Браслет Xuping Позолота 18K  «Візерунок з кристалами» розмір з доп. замком 17,19см х 8-10мм - text_photo_image 20
Довжина браслета:
17,19
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото

324 грн

Браслет Xuping Позолота 18K «Візерунок з кристалами» ø 6см - text_photo_image 21
Діаметр браслета:
ø 6
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото

400 грн

Браслет Xuping Позолота 18K «Вставка з зеленими кристалами» розмір з доп.замком 17.5,19.5см х 4мм - text_photo_image 22
Довжина браслета:
17.5,19.5
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото

343 грн

Браслет Xuping Позолота 18K «Декоративний візерунок з кристалами» ø 6см - text_photo_image 23
Діаметр браслета:
ø 6
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото

516 грн

Завантажити ще 24 товарів
  1. 1
  2. ...
  3. 176
  4. 177
  5. 178
  6. 179
  7. 180
  8. ...
  9. 1114
Підписка на розсилкуПідпишись та отримай найсвіжіші новини та акції.