Xuping Jewelry Co., Ltd

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Інкрустація кристалами" - text_photo_image 0
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

406 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Кристальні підвіски" - text_photo_image 1
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

320 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Інкрустація кристалами" - text_photo_image 2
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

337 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Декоративні підвіски" - text_photo_image 3
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Без вставки

233 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Кристальні підвіски з перлинами" - text_photo_image 4
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

147 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Візерунок з кристалами та перлинами" - text_photo_image 5
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

192 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Кристальні квіточки з перлинними підвісками" - text_photo_image 6
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

272 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Перлинні підвіски з інкрустацією кристалами" - text_photo_image 7
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

212 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Підвіски з червоними кристалами" - text_photo_image 8
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

302 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Декоративні підвіски" - text_photo_image 9
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Без вставки

393 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Кристальний блиск" - text_photo_image 10
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

212 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Підвіски з зеленими кристалами" - text_photo_image 11
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

212 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Чорно-білі кристали з метеликами" - text_photo_image 12
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

384 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Сердечки з асиметричним візерунком кристалами" - text_photo_image 13
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

255 грн

Сережки Xuping колір Позолота 18К пусети "Візерунок з кристалами" - text_photo_image 14
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

121 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети "Трикутні підвіски в кільці з білої кераміки" - text_photo_image 15
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Кераміка

388 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети 52 з серцем візерунок на одну строну - text_photo_image 16
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

171 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Beautiful інкрустація цирконієм - text_photo_image 17
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

945 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Абстракція - text_photo_image 18
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

164 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Бузкові трикутні кристали - text_photo_image 19
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

96 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Дуги з різьбленим візерунком та доріжками цирконію - text_photo_image 20
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

146 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Зоряна ніч - text_photo_image 21
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

250 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Лоск - text_photo_image 22
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

567 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети Трикутники з кристалами - text_photo_image 23
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

323 грн

Завантажити ще 24 товарів
  1. 1
  2. ...
  3. 1087
  4. 1088
  5. 1089
  6. 1090
  7. 1091
  8. ...
  9. 1114
Підписка на розсилкуПідпишись та отримай найсвіжіші новини та акції.