Xuping Jewelry Co., Ltd

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Кристальні доріжки» - text_photo_image 0
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

123 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Овальні з кристальним візерунком» - text_photo_image 1
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

132 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Перлини» - text_photo_image 2
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

164 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Три кристали» - text_photo_image 3
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

145 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Три кристали» - text_photo_image 4
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

117 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Трикутні» - text_photo_image 5
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Без вставки

117 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Хрестики» - text_photo_image 6
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

151 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Хрестики» - text_photo_image 7
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

147 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка «Чорні кристали» - text_photo_image 8
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Фіаніт або Цирконій

156 грн

Сережки Xuping Позолота 18K колечка Декоративний візерунок» - text_photo_image 9
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Без вставки

91 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Банти з перлинами» - text_photo_image 10
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

122 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Декоративні дуги» - text_photo_image 11
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

204 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Ескімо з червоно-білою емаллю та цирконієм» - text_photo_image 12
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Емаль

108 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Квіточки з кристалами та перлиною» - text_photo_image 13
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

143 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Квіточки з цирконієм» - text_photo_image 14
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

147 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Квадрати з чорною емаллю і цирконієм» 10х10мм - text_photo_image 15
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Емаль

135 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Кришталеві півмісяці» - text_photo_image 16
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

268 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Лампочки» - text_photo_image 17
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

298 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Мініатюрний візерунок з кристалів» - text_photo_image 18
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

82 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Метелики з перлинами» - text_photo_image 19
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Штучні перли

96 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Сердечка з різнокольорових кристалів» - text_photo_image 20
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

181 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Слоники з блакитною емаллю та цирконієм» - text_photo_image 21
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Вставка:
Емаль

113 грн

Сережки Xuping Позолота 18K пусети «Спіральки з цирконієм» - text_photo_image 22
Колір виробу:
Золотий
Покриття:
Позолота 18K
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

117 грн

Сережки Xuping Родій пусети «Декоративні дуги» - text_photo_image 23
Колір виробу:
Срібний
Покриття:
Родій
Матеріал:
Медичне золото
Виробник:
Xuping

194 грн

Завантажити ще 24 товарів
  1. 1
  2. ...
  3. 968
  4. 969
  5. 970
  6. 971
  7. 972
  8. ...
  9. 1111
Підписка на розсилкуПідпишись та отримай найсвіжіші новини та акції.